Anasayfa / ÇEVRE İL VE İLÇELER / Yüzücüler madalyaları sildi süpürdü!
yuzuculer-madalyalari-sildi-supurdu

Yüzücüler madalyaları sildi süpürdü!

Yüzücüler madalyaları sildi süpürdü! Kırklareli’nde düzenlenen Trakya Minikler Bahar Şenlikleri Yüzme Yarışmaları’na katılan Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK) Yüzme Takımı, turnuva sonunda Trakya Şampiyonu oldu.

Yüzücüler madalyaları sildi süpürdü! Edirne, İstanbul, Kırklareli ve Tekirdağ illerinden toplamda 19 kulüp 280 sporcunun katıldığı Trakya Minikler Bahar Şenlikleri Yüzme Yarışmaları‘nda ÇBSK rüzgarı esti.

Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK) Yüzme Takımı yarışlarda 30 birincilik, 28 ikincilik, 11’de üçüncülük elde ederken 2009 – 2010 doğumlu yaş grubunda düzenlenen bayrak yarışlarında 4 birincilik, bir de ikincilik elde ettiler.

Erkekler ve Kadınlar 2009 – 2010 yaş gruplarında Trakya Şampiyonu olan sporcuları ve antrenörlerini tebrik eden Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt spor ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirtti.

Başkan Sarıkurt açıklamasında, “Sporda öncü bir belediye olarak sporun Çorlu’muzda gelişmesi için yaptığımız yatırımların karşılığını alıyor olmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyorum. Diğer spor branşlarında da güçlü bir alt yapıya sahip spor kenti olmak için yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Öncelikle sporcularımızı, antrenörlerini ve tabii ki bizlere güvenerek çocuklarını emanet eden değerli velilerimizi tebrik ediyorum.

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği çağdaş bir gelecek için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. (Çorlu Belediyesi)

Cevapla

Hakkında admin

2008'den beri Lüleburgaz'dan Haberiniz Var.