Anasayfa / ÇEVRE İL VE İLÇELER / Vize Belediyesi Whatsapp’ta!
vize-belediyesi-whatsappta

Vize Belediyesi Whatsapp’ta!

Vize Belediyesi Whatsapp’ta! Vatandaş memnuniyetini ilke edinen Vize Belediye Başkanlığı; sosyal medya ağlarını geliştirerek vatandaşa daha etkin, çözüm odaklı ve kaliteli uygulamaları hayata geçirmeye devam ediyor.

Vize Belediyesi Whatsapp’ta! Dünyada kayıtlı kullanıcı sayısı en yüksek hizmetler arasında gösterilen ve daha hızlı hizmet verebilmek için Vize Belediyesi Whatsapp hizmet hattı oluşturuldu.

Belediyeden bu yeni hizmetle ilgili şu bilgi verildi: “Belediye Başkanımız Ercan Özalp; vatandaşlarımız ilçemiz ile ilgili istek, talep ve şikayetleri 0 535 714 89 20 numaralı telefon hattını kullanarak Whatsapp aracılığıyla iletilebilecek. İletişimin önemli bir ayağı haline gelen WhatsApp uygulamasını Vize Belediyesi olarak çalışmalarımız arasına aldık.

Yazı, fotoğraf veya video göndererek direkt olarak yetkililere ulaştırılacak mesajlar ilgili birimlere aktarılarak değerlendirilmeye alınması sağlanacak. Örneğin ilçemizde bulunan bir parkta salıncağın zinciri kopmuş çocuklarımız için tehlike oluşturuyor. Vatandaşımız çeksin bize yollasın, biz gereğini yapalım. Sınırsız hizmet için hep birlikte el ele. Yeni uygulamamız tüm halkımıza hayırlı olsun. dedi.”

Cevapla

Hakkında admin

2008'den beri Lüleburgaz'dan Haberiniz Var.