0
Anasayfa / ÇEVRE İL VE İLÇELER / Tekirdağ’dan Avrupa Şampiyonluğuna!
Tekirdağ'dan Avrupa Şampiyonluğuna

Tekirdağ’dan Avrupa Şampiyonluğuna!

Tekirdağ’dan Avrupa Şampiyonluğuna! Şampiyon Satranççıdan Çorlu Belediyesine Ziyaret… Avrupa Şampiyonu satranççımız Esma Doğa Duran, Çorlu Belediyesi’ne ziyarette bulundu.

Tekirdağ’dan Avrupa Şampiyonluğuna! Avrupa Şampiyonu satranççımız Esma Doğa Duran, Çorlu Belediyesi’ne ziyarette bulundu. 10-20 Haziran 2017 tarihlerinde Karadağ’ın Budva şehrinde düzenlenen Avrupa Okullar Satranç Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden Tekirdağ sporcusu Esma Doğa Duran, Çorlu Belediyesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı ile bir araya geldi.

13 yaş kızlar kategorisinde Avrupa şampiyonu olan;  almış olduğu bu derece ile WFM (Women Fide Master) unvanı ve altın madalya kazanan başarılı satranç sporcusu Esma Doğa Duran’ı tebrik eden ve başarılarının devamını dileyen Başkan Yardımcısı Avcı, Çorlu Belediyesi adına başarılı sporcuya hediye takdim etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Avrupa şampiyonu sporcuya başarısında emeği geçen Çorlu Belediyesi satranç öğretmeni Ergin Mollov, Duran ailesi ve Türkiye Satranç Federasyonu Tekirdağ Temsilcisi Aylin Aydoğdu Ayhan da hazır bulundu.

Cevapla

Hakkında admin

2008'den beri Lüleburgaz'dan Haberiniz Var.