Anasayfa / ÇEVRE İL VE İLÇELER / Sporda öncü belediye olacağız!
sporda-oncu-belediye-olacagiz

Sporda öncü belediye olacağız!

Sporda öncü belediye olacağız! Çorlu’da halka yönelik örnek spor faaliyetlerini hayata geçirerek spor alanında da öncü belediye olmayı hedeflediklerini belirten Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, sağlıklı ve güçlü bir gelecek nesil için gençleri spora yöneltecek çalışmalar gerçekleştireceklerini söyledi. Kategori: Çevre İl ve İlçeler.

Çorlu halkının spor ihtiyaçlarını karşılayıp, yenilikçi, özgüven sahibi ve ahlaklı sporcular yetiştirmek istediklerini ifade eden Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Sporun her dalına katkı sağlayacağız. Güçlü yarınlar için geniş kitlelere ulaşabilecek örnek spor faaliyetleri sunacağız.

Sporu Çorlu’da herkesin yaşam tarzı hâline getirmeye çalışacağız. Takım sporlarına da destek olup ekip ruhunu ön plana çıkararak, bir arada nice başarılara ulaşmayı temel görevlerimizden biri olarak göreceğiz. Toplumda spor kültürü oluşturarak sporun daha geniş kitlelere yayılmasını sağlamayı kendimize misyon edineceğiz. Sağlıklı ve güçlü bir gelecek nesil için gençlerimizi spora yöneltecek çalışmalar gerçekleştireceğiz.

Bu kapsamda Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübümüz başta olmak üzere Çorlu’muzda faaliyet gösteren spor kulüplerimiz ile gerçekleştireceğimiz çalışmalar yol haritamız olacak. Hep birlikte daha iyisi için mücadele edeceğiz. Unutmayın ki gelecek biziz, biz geleceğiz.” diye konuştu.

Cevapla

Hakkında admin

2008'den beri Lüleburgaz'dan Haberiniz Var.