Anasayfa / EĞLENCE / Lüleburgaz’ın Köylerini Bir Tıkla Gez!
Lüleburgaz'ın köylerini bir tıkla gez

Lüleburgaz’ın Köylerini Bir Tıkla Gez!

Lüleburgaz’ın köylerini bir tıkla gez! Vr Dijital yeni bir projeye imza attı. Vr Dijital farkıyla Lüleburgaz’ın köylerini istediğiniz yerden, istediğiniz zaman gezebilir, köyünüze duyduğunuz özlemi bir nebze olsun giderebilirsiniz.

Lüleburgaz’ın köylerini bir tıkla gez! Sanal Gerçeklik ve Arttırılmış Gerçeklik üzerine profesyonel çalışmalara imza atan Vr Dijital, kullandığı son teknolojik ürünler sayesinde Türkiye’de sadece bir kaç firmanın yapabildiği projeleri hayata geçiriyor. Vr Dijital, İstanbul, Ankara, Çanakkale, İzmir, Bursa, Eskişehir gibi illerin yanı sıra ülkemizin pek çok önemli ilçesinde de 360 derece sanal tur, 360 derece video çekim çalışmalarına imza atıyor. Bu çalışmaların yapıldığı ilçelerden birisi de Lüleburgaz…

Lüleburgaz’ın köylerini bir tıkla gez

Vr Dijital, gerçekleştirilen projeler kapsamında Lüleburgaz’ın köylerini sanal tur deneyimiyle hizmete sunuyor. Böylece isteyen herkes, istediği her yerden sadece bir tıkla köyünü gezebilecek. Firmadan aldığımız bilgilere göre yakın zamanda, 360 derece sanal tur çekimlerine yenileri eklenecek ve yeni projeler de hayata geçirilecek.

Vr Dijital Lüleburgaz Haber’i seçti

Lüleburgaz’ın köylerini sanal tur farkıyla oturduğunuz yerden gezebilme imkanı sunan firma, Lüleburgaz Haber ile anlaştı. Lüleburgaz Haber’in ana sayfasında 360° KÖYLER SANAL TUR ikonuyla Lüleburgaz’ın köyleri rahatlıkla istenilen her yerden gezilebilecek.

Aşağıdaki linki tıklayarak da aynı sayfaya ulaşabilirsiniz.

360° KÖYLER SANAL TUR

koyler-sanal-turVr Dijital ile Dezavantajlar Kalkacak

Firmadan yapılan açıklamada şu önemli ifadelere yer verildi: “2010 yılından bu yana yaptığımız çalışmalar ve birikimimizle beraber pek çok iş ortağı edindik, pek çok ürünü deneme fırsatı bulduk. Milli sanayinin yokluğunu VR teknolojinin her alanında hissediyoruz. Bu dezavantajı ortadan kaldırmak için kendi gözlüklerimizi, oyunlarımızı, uygulamalarımızı ve ekipmanlarımızı tasarlıyoruz.”

SANAL GÖZLÜK

Bilgisayar, Android ve ios telefonlarla uyumlu sanal gözlük modelleri temin ediyoruz. Her gelir gurubuna hitap edecek ürün yelpazemizle VR deneyimini evlerinize getirmeyi amaçlıyoruz.

SANAL TUR

Yapmış olduğumuz sanal tur çekimlerini bir araya getirerek kendi sanal dünyamızı oluşturuyoruz.

360° VİDEO

Çok sayıda kameranın bir araya gelmesiyle oluşturduğumuz videoları 2K, 4K ve 8K çözünürlükle hizmetinize sunuyoruz.

Cevapla

Hakkında admin

2008'den beri Lüleburgaz'dan Haberiniz Var.