0
Anasayfa / ÇEVRE İL VE İLÇELER / İsmail Saymaz Edirne Akademi’de!

İsmail Saymaz Edirne Akademi’de!

Gazeteci Yazar İsmail Saymaz, Edirne Belediye Başkanlığı bünyesinde kurulan Edirne Akademi’de Edirneliler ile buluşacak.

Bir süre önce Edirne Belediyesi’nin bünyesinde kurulan Edirne Akademi eğitim faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Medya, İnsan Hakları, Demokrasi gibi birçok konuda eğitimler veren Edirne Akademi aynı zamanda birbirinden değerli isimleri Edirneliler ile buluşturuyor.

Edirne Akademi, bu hafta ilk olarak Beykoz Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekan Yardımcısı ve İletişim Tasarımı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Seden Meral’i ağırlayacak. Nikah Salonu ve Kültür Merkezi’nde 13 Aralık Çarşamba Günü Saat: 13.00’te belediye personeline ‘Sözsüz İletişim ve Beden Dili’ konulu eğitim verilecek.

Edirne Akademi’nin bu haftaki ikinci konuğu ise Gazeteci-Yazar İsmail Saymaz olacak. İsmail Saymaz ve İletişim Sosyoloğu Doç. Dr. Serdar Taşçı eğitime katılanlara ‘Medya’ konusunda bilgiler ve eğitim verecek.  13 Aralık Çarşamba Günü Saat: 16.00’da gerçekleştirilecek olan eğitime Edirne Akademi’ye kayıt yaptıranlar katılabilecek.

İsmail Saymaz’ın vereceği ‘Medya’ konulu eğitime katılmak isteyenler www.edirne.bel.tradresinden veya Eski Vali Konağı’ndaki Edirne Akademi’ye şahsen başvuruda bulunabilir.

Kaynak: http://www.trakyahaberleri.com

Cevapla

Hakkında admin

2008'den beri Lüleburgaz'dan Haberiniz Var.