0
Anasayfa / ÇEVRE İL VE İLÇELER / Göksel’den Kırklareli’nde Muhteşem Konser!

Göksel’den Kırklareli’nde Muhteşem Konser!

Göksel’den Kırklareli’nde Muhteşem Konser! Kırklareli Cumhuriyetine Sahip Çıktı! Kırklareli Belediyesi Cumhuriyet’in 94’üncü yılını çok büyük bir coşkuyla kutladı. “Mutlu İnsanlar Kenti” olarak bilinen Kırklareli halkı Cumhuriyetin ilkelerine olan bağlılığını görkemli bir kutlamayla gösterdi. Geceye Göksel’in konseri damga vurdu.

Göksel’den Kırklareli’nde Muhteşem Konser! Kırklareli Cumhuriyetine Sahip Çıktı! 29 Ekim Pazar akşam saat 19.30’da büyük bir kortej yürüyüşüyle başlayan kutlamanın önderliğini Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu yaptı. Fener alayı ve Türk Bayrakları ile sokakların dolup taştığı törende ‘’Mutlu İnsanlar’’ın ilgisi görülmeye değerdi. 250 metre uzunluğundaki Türk Bayrağı’nı başında taşıyan Kırklareli halkının yürüyüşü alkışlar ve İzmir Marşı eşliğinde Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda son buldu.

Göksel Konseri

Görkemli havai fişek gösterileri ile aydınlanan geceye Göksel konseri damgasını vurdu. Sinema Senfoni Orkestrası’yla sahne alan Göksel’in muhteşem konserine Kırklarelililer de eşlik etti.
Yaklaşık iki saat süren konser, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun sanatçıya verdiği plaket ve çiçekle son buldu.

Cevapla

Hakkında admin

2008'den beri Lüleburgaz'dan Haberiniz Var.