Anasayfa / EĞLENCE / En Güzel Bisikleti Kendin Yarat!
En Güzel Bisikleti Kendin Yarat

En Güzel Bisikleti Kendin Yarat!

En Güzel Bisikleti Kendin Yarat! Bisikletini dilediğince süsle, yarışmaya katıl! Lüleburgaz Belediyesi tarafından En Güzel Bisiklet Yarışması düzenlenmektedir.

En Güzel Bisikleti Kendin Yarat! Lüleburgaz Belediyesi yarışma hakkında şu açıklamayı yaptı: Sizde bisikletinizi dilediğiniz gibi süsleyebilir ve yarışmaya katılım sağlayabilirsiniz.

YARIŞMA İLANI: 09/11/2017

BİSİKLETLERİN TESLİM GÜNÜ: 08/12/2017

JÜRİ DEĞERLENDİRME: 11-12/12/2017

ÖDÜL TÖRENİ: Belediye internet sitesinde ilan edilecektir.

SERGİ BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ: 12/12/2017-15/12/2017

SERGİ YERİ: Lüleburgaz Belediyesi Zemin Kat

KATILIM KOŞULLARI:

Yarışma 6 yaş üstü tüm çocuklara açıktır. Mutlaka 20 yaş ve üzeri aile üyelerinden biri ile birlikte yarışmaya katılacaklardır.

Yarışmaya her katılımcı bir adet  bisiklet ile katılabilir.

Yarışmacılar, istedikleri malzeme ile bisikletlerini süsleyebilirler. Herhangi bir sınırlama yoktur. Katılımcılara bırakılmıştır.

Yarışmaya katılacak katılımcının bisikleti ile birlikte Adı-Soyadı, Açık Adresi, Telefon Numarası ve varsa e-posta adresini de iletmesi gerekmektedir. Katılım Formu ektedir. Yetişkin tarafından doldurulacaktır.

Bisikletler bizzat katılımcılar tarafından belediyeye teslim edilecektir. Kargo vb. kabul edilmemektedir. Bisikletler teslim tarihinde belediye zemin katta teslim alınacaktır. Üzerlerine sıra numaraları belediye tarafından yapıştırılacaktır.

Sergi sonrasında sahipleri tarafından belediyeden imza karşılığı geri alınacaklardır. İmza föyü belediye girişinde güvenlik biriminde bulunacaktır. Konu ile ilgili daha geniş bilgi iletişim kısmında belirtilmiş olan telefon numarasından alınabilir.

Oluşturulacak jürice yarışma birincisi seçilecektir.

Katılım formunu doldurup yarışmaya katılan tüm yarışmacılar, bütün katılım ve yarışma şartları ile Seçici Kurul ve Lüleburgaz  Belediyesi’nin kararlarının tamamını kabul etmiş sayılırlar.

Seçici Kurul Değerlendirmesi sonucu ödüle değer bisiklet bulunmadığı takdirde Yarışma Lüleburgaz Belediyesi tarafından iptal edilir.

ÖDÜL : Yarışma birincisine, ödül olarak “Bisiklet” hediye edilecektir.

İLETİŞİM VE BAŞVURUNUN YAPILACAĞI YER:

LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ

Plan Proje Müdürlüğü

Adres: Özerler Mahallesi Hal Sokak No:1 Lüleburgaz/Kırklareli 39750

Tel: 0288 417 10 12

e-posta: 2017bisikletyili@luleburgaz.bel.tr

Ayrıntılı Bilgi: 0288 417 10 12 Dahili: 1229-1503-1504-1227

Cevapla

Hakkında admin

2008'den beri Lüleburgaz'dan Haberiniz Var.