0
Anasayfa / ÇEVRE İL VE İLÇELER / Çorlu’ya Spor Kompleksi Yapılıyor!
Çorlu'ya Spor Kompleksi

Çorlu’ya Spor Kompleksi Yapılıyor!

Çorlu’ya Spor Kompleksi Yapılıyor! Çorlu Spor Kompleksi İçin Temel Atma Töreni Düzenlenecek. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan 2500 kişilik kapalı spor salonu için temel atma töreni düzenlenecek.

Çorlu’ya Spor Kompleksi Yapılıyor! Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale edilen ve sözleşmesi imzalanarak yüklenici firmaya yer tesliminde bulunulan 2500 kişi kapasiteli Çorlu Spor Kompleksi için 12 Ekim 2017 Perşembe günü saat 16:00’da inşaatın bulunduğu Çorlu Hatip Mahallesi Işıklı Sokak’ta temel atma töreni gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Tekirdağ’a kazandırılacak spor kompleksinin Çorlu gençliğine ve spora yapacağı olumlu katkılara dikkat çekerken yaklaşık 24 milyon Türk Lirası ihale bedelli 2500 kişilik modern kapalı spor salonunda; basketbol, hentbol ve voleybol sahaları, antrenman salonları, soyunma odaları, hakem ve gözlemci odaları ve idari birimler olacağını belirtti. 2018 yılı sonunda inşaatı bitirilmesi öngörülen tesisin şehrimiz için önemli bir yatırım olduğunu ifade eden Başkan Baysan; söz konusu spor kompleksi için yapılacak temel atma törenine tüm Çorlu halkını davet etti.

Cevapla

Hakkında admin

2008'den beri Lüleburgaz'dan Haberiniz Var.