0
Anasayfa / SİYASET / CHP iktidar, Muharrem İnce Cumhurbaşkanı olacak!
CHP iktidar

CHP iktidar, Muharrem İnce Cumhurbaşkanı olacak!

CHP iktidar, Muharrem İnce Cumhurbaşkanı olacak! CHP Tekirdağ Milletvekili ve Adayı Candan Yüceer, Muratlı’da seçim çalışmalarına devam etti. Muratlı’da kooperatif ve dernekleri ziyaret eden Yüceer, esnafa ve vatandaşlara  CHP’nin seçim bildirgesini anlattı. Seçimler için Muratlılılar’dan destek isteyen Yüceer, “Ülkemizin özlediği demokrasi, özgürlük ve huzur çok yakında. 24 Haziran’da CHP’yi iktidar, Muharrem İnce’yi de Cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.

CHP iktidar, Muharrem İnce Cumhurbaşkanı olacak! CHP Tekirdağ Milletvekili ve Adayı Candan Yüceer, seçim çalışmaları kapsamında Muratlı’daydı. Muratlı ilçe örgütü ile ilçe başkanlığında bir araya gelen Yüceer, 25 Haziran sabahı Türkiye’nin özlediği barış, kardeşlik, huzur iklimine kavuşacağını söyledi.

Yüceer, “24 Haziran’da CHP’yi iktidar, Muharrem İnce’yi de Cumhurbaşkanı yapacağız. Ülkemizi Cumhuriyetin kurucu ayarlarına döndüreceğiz. Türkiye’ye çağ atlatacak devasa projelerimizle, emekli için, işçi için, memur için, çiftçi için, millet için geliyoruz” dedi.

MAZOR 3 TL OLACAK

İlçe örgütü ile Muratlı 1 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni, Muratlı Trakya Birlik 271 Sayılı Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperarifi’ni, Muratlı Ziraat Odası’nı ziyaret eden Yüceer,  AKP iktidarı döneminde girdi fiyatlarının fazlalığı nedeniyle çiftçinin ekemediğini, tarımdan uzaklaştığını belirterek, “CHP iktidarında çiftçinin kullandığı mazotta ÖTV ve KDV olmayacak.

Mazotun litresini çiftçiye 3 TL’den vereceğiz. Çiftçinin tarımsal kredi faiz borçlarını sileceğiz. Tarım desteklerini iki katına çıkaracağız” diye konuştu.

50 ENGELLİ İSTİHDAMI

Muratlı Engelliler Derneği’ni de ziyaret eden Yüceer, 24 Haziran sınası engelli vatandaşların istihdamının önündeki engelleri kaldıracaklarını,  50 bin engelliye istihdam sağlayacaklarını belirtti.

Engellilerin önündeki en büyük engelin istihdam olduğun kaydeden Yüceer, engelli vatandaşlarına eşit koşullar altında eşit fırsatlar sunmanın, onları toplum içinde görünür kılmanın sosyal devlet olmanın gereği olduğunu vurguladı.

ESNAF BAKANLIĞI KURACAĞIZ

Muratlı Ses Gazetesi’ni de ziyaret eden Yüceer, semt pazarında pazarcı esnafı ile vatandaşların sorunlarını dinledi. Yüceer, CHP iktidarında Esnaf Bakanlığı kuracaklarını, esnafın sorunlarını kalıcı olarak çözeceklerini kaydetti.

İFTARA KATILDI

Aşağısevindikli Mahallesinde vatandaşlara seçim bildirgesini anlatan Yüceer, Muratlı Belediyesi’nin vermiş olduğu iftara katıldı. Yüceer, iftar sonrası mahalle Muhtarı İsmail Keten’in evine konuk oldu.

Cevapla

Hakkında admin

2008'den beri Lüleburgaz'dan Haberiniz Var.