Anasayfa / SON DAKİKA / CELALİYESPOR BAŞKANI İSTİFA ETTİ!
celaliyespor-baskani-istifa-etti

CELALİYESPOR BAŞKANI İSTİFA ETTİ!

Celaliyespor başkanı istifa etti! Dokuz yıldır Celaliyespor’un başkanı olarak görev yapan Ediz Fidan, yaptığı açıklamada kulüp başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Celaliyespor başkanı istifa etti! Ediz Fidan istifasıyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “9 yıldır yapmakta olduğum Celaliyespor başkanlık görevini üzülerek bırakmış bulunmaktayım. İmza yetkilisi olduğum için genel kurul yapılana kadar prosedür gereği yönetimdeki arkadaşlara yardımcı olmaya devam edeceğim.

Neden istifa etti?

Fidan istifa gerekçesini şöyle açıkladı: “İstifa sebebim köy muhtarımızın ben olduğum sürece takıma maddi desteği vermeyeceğini söylemesidir. Takıma daha fazla zarar vermeyip desteğin gelmesi için görevi bırakıyorum. 2.Amatörde kapanmak üzere olan bir kulübü herkesin takdir ettiği yenmek için büyük uğraş verdiği bir kulüp haline getirdik. Son 4 yılda 2 yarı final 2 final oynadık. Geçen yıl 20 resmi maçta yenilmeden namağlup final oynadık.

9 yıl boyunca her yıl alt yapı yaş guruplarına katıldık 3 takımla 4 takımla mücadele ettiğimiz yıllar oldu. Benim için en büyük başarılardan biride herkesin yapamazsınız dediği Celaliye sahasını açtık ve resmi maçlarımızı sahamızda oynadık. Hatta 1. Ligde mücadele eden Bayan Futbol takımımız antrenman sahası olarak sahamızı kullandı. En büyük üzüntülerimden biri de o sahanın kapanmış olması ve şu anda harabe haline dönüşmesidir. 9 yıllık görev süresinde yeri geldi cebimizden, yeri geldi ailemizden, arkadaşlarımızdan fedakarlık yaptık. Çok güzel anılarımız oldu, çok güzel dostlar biriktirdik.

9 yıllık başkanlık sürecinde maddi manevi destek olan, Eski Köy Muhtarımız Kadir Gülen, Lüleburgaz Belediye Başkanlarımız Eski başkanımız Emin Halebak, Yeni Başkan Murat Gerenli’ye, Hocalarımız Müjdat Eraslan ve Baki Koçer hocama, hiçbir ücret almaksızın hocalık yapan Rüstem Ökmen, Recep Kadriye Süloğlu’na Başkanlık sürecinde en çok nazımı kahrımı çeken taşın altına elini değil gövdesini koyan verdiğim doğru ya da yanlış kararların her zaman sonuna kadar arkasında duran tek tek yazmıyorum hepsinin yeri bende ayrı yönetici arkadaşlarıma, forma eşofman malzeme takvim sponsorlarımıza, üye aidatlarını ödeyip takıma destek olan ve bana her zaman güvenen üyelerimize, 3 yıldır geleneksel haline getirdiğimiz takvim sponsorlarımıza, yaptığımız atkı, forma, şal, şapka, yemek organizasyonu gibi organizasyonlara katılım destek olan dostlarıma, iyi günde kötü günde takımı destekleyip her zaman destekçimiz olan büyük Celaliyespor taraftarına ve en önemlisi de 1 dakika bile olsa bu forma için ter dökmüş emek vermiş takımın formasını giymiş futbolcu kardeşlerime teşekkür ederim.

Futbolu seven biri olarak antrenör veya yönetici olarak bir süre dinlendikten sonra futbolun içinde olmaya devam edeceğim. Kırdığım, üzdüğüm arkadaşlarım dostlarım varsa af ola. Hakkınızı helal edin. Allah’a Emanet.”

Cevapla

Hakkında admin

2008'den beri Lüleburgaz'dan Haberiniz Var.