Anasayfa / ÇEVRE İL VE İLÇELER / Belediyeden BİSPARK’a davet!
belediyeden-bisparka-davet

Belediyeden BİSPARK’a davet!

Belediyeden BİSPARK’a davet! Vize Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı ile ilçede yaşayan vatandaşlara 23 Temmuz 2019 tarihinden itibaren Belediye parkı önünde konumlandırılan Bispark’ı hizmete sundu.

Belediyeden BİSPARK ile ilgili şu açıklama yapıldı: “Belediye Başkanımız Ercan ÖZALP;CıttaSlow (Sakin Şehir) kriterlerinden birisi olan Bisikletin eğlence ve spor amaçlı kullanılmasına ilave olarak bir ulaşım aracı olarak da kullanılmasını teşvik etmek amacıyla BİSPARK’ı tüm bisikletseverlerin hizmetine sunmuş bulunuyoruz.

Belediye parkı önüne kurulan Bispark’tan yararlanmak isteyen kişiler Belediyemiz Halkla İlişkiler Birimine kimliğini vererek kayıt yaptırmaları durumunda belirlenen saatler içinde bisikletleri ücretsiz olarak kullanabilecekler.

Bu sosyal hizmetten yararlanan vatandaşlarımız almış oldukları bisikleti geri iade ettikten sonra Belediyemizden kimliklerini alabileceklerdir. İlçemizde çevre bilincinin gelişmesine katkı sağlamak ve alternatif ulaşımın yaygınlaştırılması için tüm bisiklet severleri BİSPARK’a davet ediyorum. dedi.

KATEGORİ: ÇEVRE İL VE İLÇELER

Cevapla

Hakkında admin

2008'den beri Lüleburgaz'dan Haberiniz Var.