Anasayfa / ÇEVRE İL VE İLÇELER / Anne ben artist oldum!
Anne ben artist oldum
İrfan Değirmenci

Anne ben artist oldum!

Anne ben artist oldum! Kırklareli Belediye Başkanlığı ve Kırklareli Üniversitesi Tiyatro Kulübü’nün birlikte düzenlediği, 6.Tiyatro Şenliği etkinlikleri kapsamında, Televizyon Programcısı İrfan Değirmenci tek kişilik gösterisi “Anne Ben Artist Oldum!” ile tiyatroseverlerin karşısına çıktı.

Anne ben artist oldum! 3 Nisan Salı günü Rektörlük Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen gösteriye Kırklarelililer yoğun bir ilgi gösterdiler.

Yaklaşık 2 buçuk saat sahnede kalan İrfan Değirmenci, 20 yıllık televizyon haberciliği kariyerinin aniden sona ermesi ile birlikte başlayan serüvenini seyirciler ile paylaştı.

Haberci olmanın, haber anlatmanın dışında yeteneklerini sorguladığını ifade eden Değirmenci, kendine özgü üslubuyla gösteri süresince anlattığı hikayeler ve canlandırmalar ile seyirciyi hem güldürdü hem düşündürdü.

Gösterinin sonunda samimiyeti ve enerjisi ile dakikalarca alkışlanan İrfan Değirmenci, aydınlık bir Türkiye için, tüm yurttaşlar adına verdiği mücadelenin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ten yadigar olduğunu dile getirdi.

Cevapla

Hakkında admin

2008'den beri Lüleburgaz'dan Haberiniz Var.