0
Anasayfa / GÜNDEM / Afrin’den Acı Haber: 5 Şehit!

Afrin’den Acı Haber: 5 Şehit!

Afrin’den Acı Haber: 5 Şehit! Yine yüreğimiz yandı. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Afrin’de tanka yapılan saldırı sonucunda beş askerimizin şehit olduğunu açıkladı.

Türk Silahlı Kuvvetlerinden saldırıyla ilgili olarak açıklama yapıldı. TSK tarafından yapılan açıklamada teröristler tarafından yapılan saldırı sonucu 5 askerimizin şehit olduğu bilgisine yer verildi.

İşte TSK’dan yapılan açıklama

“Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında, 03 Şubat 2018 tarihinde, Afrin kuzeydoğusu Şeyh Horoz bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütleri mensuplarınca gerçekleştirilen saldırı neticesinde isabet alan tankta bulunan beş kahraman silah arkadaşımız tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır dileriz.”

Hain, kalleş terör örgütleri tarafından gerçekleştirilen saldırının ardından, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında bugüne kadar 13 askerimiz şehit oldu.

Cevapla

Hakkında admin

2008'den beri Lüleburgaz'dan Haberiniz Var.